zielony listek naklejki

Naklejka z zielonym listkiem dla kierowców

Naklejka z zielonym listkiem to nieodzowny element kierowców, których obowiązuje okres próbny. Nasze naklejki są zgodnie z oficjalnym wzorem określonym w ustawie. Co więcej, naklejane są od wewnątrz pojazdu, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy śnieg, przez co dana naklejka wystarcza na cały okres próbny.

Naklejki wykonane są z tworzywa sztucznego, przez co nie podrą się przy próbie odklejenia ich z szyby. Chroni to nasz pojazd przed problemem z usunięciem niepotrzebnej już naklejki.

naklejka z zielonym listkiem dla kierowców
Naklejka z zielonym listkiem dla kierowców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naklejka z zielonym listkiem ma średnice 11 cm i zawiera zielony symbol liścia klonowego o wymiarach w pełni zgodnych z tymi, które są określone w przepisach – tylko takie naklejki  mogą być oficjalnie używane przez kierowców.

KUP ZIELONE LISTKI ZGODNE Z WYMAGANIAMI

W okresie próbnym, przez pierwsze 8 miesięcy każdy nowy kierowca samochodu (kat. B) jest zobowiązany używać takich naklejek lub przyssawek.

Naklejka z zielonym listkiem umieszczona na pojeździe informuje, że pojazdem kieruje młody stażem kierowca, znajdujący się jeszcze w okresie próbnym.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *