Przyssawka zielony listek

Przyssawki z zielonym listkiem

Przyssawka z zielonym listkiem to produkt przeznaczony dla kierowców, którzy podlegają tzw. okresowi próbnemu i maja obowiązek poruszać się pojazdem oznakowanym zielonym listkiem.

Przyssawka z łatwością może być przyczepiona do szyby pojazdu od wnętrza, dzięki czemu jest odporna na trudne warunki atmosferyczne. Jeśli samochód jest używany przez kilku kierowców z łatwością może być wielokrotnie przyczepiana i zdejmowana z szyby, w zależności od potrzeby.

Przyssawka zielony listek
Przyssawka zielony listek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyssawka składa się z dwóch elementów, pierwszy to kartonik z nadrukowanym symbolem liścia klonowego zgodny z wymiarami i wzorem określonym w ustawie oraz z wykonanej z PCV przyssawki, która pozawala na przyssanie elementu do szyby.

KUP ZIELONE LISTKI ZGODNE Z WYMAGANIAMI

W celu wzmocnienia przyczepności przyssawki zaleca się lekkie rozgrzanie elementu wykonanego z tworzywa sztucznego przed przyczepieniem go do szyby. Może to odbyć się poprzez umieszczenie go przez kilka sekund w ciepłej wodzie lub rozgrzanie ciepły oddechem. Zabiegi te pozwalają na znacząco lepszą przyczepność przyssawki z zielonym listkiem do szyby pojazdu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *